KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15712007

nr 1571 2007

Alex Smart, (f. 1988, Ukraina). "Flamingo". Signerad, daterad 2022. Oramad. Olja på pannå, 80x42

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 oktober 2023
kl 18:26:53

16/10 18:17:55 1      500 kr
     600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
16/10 18:18:22 1      Vinnande bud

  • 16 okt

Specialauktion ART FOR THE FUTURE

Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE